رده محصول

صفحه اصلی > محصولات > ماشین آلات معدن > محتوای
تماس با ما

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: روستای Masong، Huanglou شهر Qingzhou شهر، استان شاندونگ چین

تماس با ما: وانگ بن / درک ژانگ

تلفن: + 86-536-3837236

فکس: + 86-536-3836888

تلفن همراه: + 86-18663633168 (وانگ بن)

+ 18678008299 86 (ژانگ درک)

E-mail:info@dredgerjulong.com

ماشین آلات معدن طلا

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین تولید و فروش تجهيزات نوآورانه استخراج طلا. ما معدن طلا ساخته شده است به اجرا 24/7. Julong ای و طراحی شده است

پارامترهای فنی

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین تولید و فروش تجهيزات نوآورانه استخراج طلا. ما معدن طلا ساخته شده است به اجرا 24/7.Julong طراحی شده است و ساختمان قابل اطمینان جدایی طلا و معدن بیش از 20 سال. ماشین آلات معدن طلا Julong شده است با موفقیت در بیش از 15 کشور در آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی و اروپا صادر شده است.


کلیه ماشین آلات معدن طلا Julong ساده برای کار و بهره وری بالا و بهبود نرخ طلا از 2 قطعات به 1 میکرون اینچ سنگ معدن طلا. Julong جدا از تمام رقبای دیگر در صنعت استخراج طلا نرخ بالا بهبود قابلیت اطمینان و تحرک.


ماشین آلات معدن طلا Julong هر دو در رودخانه ها و یا در زمین استفاده می شود. این می تواند نه تنها طلا، بلکه دیگر فلزات از رودخانه مانند stannum و سرب و روي و stibium، الماس عصاره. فن آوری های مختلف معدن با توجه به نیاز مشتری، مانند گريز طلا نوسان دوربین سوژه متحرک از بند یا دریچه جاریشدن طلا جمع آوری علف و فرش, گاری تک اسبه, ادم ولگرد و اواره, دستگاه آمالگاماتور کپسولی فقیهی در دسترس هستند.


دستگاه استخراج طلا است که عمدتا در شن و ماسه منطقه به خصوص در بانک رودخانه یا سنگهایی خشک استفاده می شود. ماشین لاروبی استخراج طلا است که عمدتا در رودخانه یا دریاچه است که شامل استخراج و انتخاب توابع استفاده می شود. ماشین آلات معدن طلا Julong معمولا شامل مواد سیستم تغذیه مواد الك سیستم، سیستم جدا طلا، تکه پردازش سیستم، سیستم های تامین آب و سیستم تامین برق.

Hot Tags: استخراج طلا لاروب معدن ماشین آلات طلا متمرکز کننده طلا، طلا سوژه متحرک از روبرو تنقیه سطل زنجیره نوع طلا استخراج ماشین لاروبی، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، فروش کیفیت بالا
محصولات مرتبط