رده محصول

صفحه اصلی > محصولات > زمین لرزه > محتوای
تماس با ما

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: روستای Masong، Huanglou شهر Qingzhou شهر، استان شاندونگ چین

تماس با ما: وانگ بن / درک ژانگ

تلفن: + 86-536-3837236

فکس: + 86-536-3836888

تلفن همراه: + 86-18663633168 (وانگ بن)

+ 18678008299 86 (ژانگ درک)

E-mail:info@dredgerjulong.com

برش لاروب مکش

Julong می تواند طیف گسترده ای از گزینه های برای برش دردجنج پمپ مکش ارائه می کنند. این می تواند نیاز مشتریان برای برنامه های مختلف را تامین کند. در ضمن Julong تهیه دردگس آماده در کارگاه

پارامترهای فنی

Julong می تواند طیف گسترده ای از گزینه های برای برش دردجنج پمپ مکش ارائه می کنند. این می تواند نیاز مشتریان برای برنامه های مختلف را تامین کند. در ضمن Julong آماده دردگس آماده در کارگاه آموزشی تا حد زیادی می تواند زمان تحویل کوتاه.


ساختار مدولار دردگس سریع و به راحتی حمل و نقل می کند و به سرعت در لایروبی سایت سفارش. تمام قطعات یک اندازه است که اجازه می دهد تا دردجنج پمپ به راحتی توسط جاده ای، ریلی و دریایی حمل و نقل است.


برش دردجنج پمپ مکش می تواند مورد استفاده قرار گيرد به انواع خاک و دردجنج پمپ به طور گسترده ای مورد استفاده در بندر، آبراه لایروبی و احیاء آثار. این سری دردگس جذب فن آوری های پیشرفته از هلند و آمریکا محصولات مرتبط مزایای استفاده از سیستم فرمان هیدرولیک کاملا ساده عملیات تعمیر و نگهداری آسان طراحی منطقی طرح رمان و قدرت قوی است. حداکثر ظرفیت لایروبی می تواند رسیدن به 6000 m 3/hr، لایروبی عمق 25 متر و فاصله تخليه 2000 m.


Hot Tags: برش لاروب مکش برش لاروب سر کشتی برش گل کش مکش شن و ماسه، برش مکش لایروبی ماشین چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، کیفیت بالا، خرید
محصولات مرتبط