رده محصول

صفحه اصلی > محصولات > زمین لرزه > محتوای
تماس با ما

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: روستای Masong، Huanglou شهر Qingzhou شهر، استان شاندونگ چین

تماس با ما: وانگ بن / درک ژانگ

تلفن: + 86-536-3837236

فکس: + 86-536-3836888

تلفن همراه: + 86-18663633168 (وانگ بن)

+ 18678008299 86 (ژانگ درک)

E-mail:info@dredgerjulong.com

چین 18 كیلوگرم تجهیزات كاشت كاغذ كانال هيدروليك

چین 18 كیلوگرم تجهیزات كاشت كاغذ كانال هيدروليك

هر دستگاه حفاری برش مکانیکی با موتور دیزلی جهانی مانند Cummins، کاترپیلار، DEUTZ، MAN-WMW، Weichai و غیره مجهز به موتور دیزلی است که می تواند خدمات پس از فروش را در سراسر جهان تضمین کند. مشتریان می توانند هر نوع یکی با توجه به الزامات!

پارامترهای فنی

003_副本.jpg

(1) موتور اصلی

هر دستگاه حفاری برش مکانیکی با موتور دیزلی جهانی مانند Cummins، کاترپیلار، DEUTZ، MAN-WMW، Weichai و غیره مجهز به موتور دیزلی است که می تواند خدمات پس از فروش را در سراسر جهان تضمین کند. مشتریان می توانند هر نوع یکی با توجه به الزامات!

(2). پمپاژ سنگین (بهترین پمپ در چین)

پمپ های لایروبی ساچمه ای برای حفاری رودخانه از راندمان بالا ساخته شده است از پروانه های ریخته گری مقاوم در برابر سایش و لاینر های نصب شده در شفت سنگین و یا با کیفیت بالا غلتک. پروانه بر روی شفت نصب شده است و به طور مستقیم بر روی قسمت شفت به طور مستقیم بر روی تیغه تراپزی نصب می شود. مهر و موم شفت یک آب بندی آب سرد است که می تواند جایگزین پس از اتلاف life.properer نوع خاصی از انحناهای دو رگه بالا بهره وری بالا و پوشیدن زندگی بهینه شده آزمایش شده در آزمایشگاه و در کشتی از غربالگری. پروانه بر روی شفت توسط موضوع تراسیونی که به طور مستقیم در محفظه ی پروانه کار می کند، ثابت می شود.

کوره پمپ شکل یک فویل طراحی شده با بهره وری بالا و کارایی بهینه سازی شده آزمایش شده در آزمایشگاه و در داخل غربالگری است. پمپ ها از مواد مقاوم در برابر سایش و ضخامت دیواره ضخامت برای افزایش عمر مفید ساخته شده است.

(3) سر

موتور برش با سرعت کم و سرعت بالا با گشتاور بالا طراحی شده است. موتور برش بر روی قسمت جلو بر روی نردبان نصب شده است. پوشش ویژه ای برای محافظت از موتور از آسیب ناشی از شن و ماسه، سنگ و آوار ارائه شده است. پوشش را می توان از بازرسی آسان و تعمیر و نگهداری حذف کرد.

(4) آسانسور هیدرولیک آسانسور

برای میزبانی نردبان، یک وینچ بالابر در مقابل پوند اصلی که بر پایه سفت و محکم نصب شده است، ارائه می شود. این وینچ از طریق یک گیربکس گیربکس در ساختار وینچ هدایت می شود. این جرثقیل دارای ترمز دیسکی است که به صورت خودکار در صورت افتادن فشار فعال می شود. این وینچ از کابین کنترل می شود و دارای یک سرعت ثابت است.

(5). جرثقیل های هیدرولیکی

برای جلوگیری از نردبان، دو وینچ در جلو پانکتون اصلی نصب شده بر روی پایه سفت و سخت ارائه می شود. این وینچ از طریق یک گیربکس گیربکس در ساختار وینچ هدایت می شود. این جرثقیل دارای ترمز دیسکی است که به صورت خودکار در صورت افتادن فشار فعال می شود. این وینچ از کابین کنترل می شود و دارای سرعت متغیر است.

(6). سیلندر هیدرولیکی سوپاپ

برای هر یک از مخازن یک سیلندر پر زدن، با کابل فولادی برای بلند کردن خلال و انتقال مجدد بکار می رود. هر سیلندر به وسیله ی بلبرینگ به پوند اصلی متصل می شود. سیلندر توسط یک نگهدارنده سیلندر به صورت عمودی نگه داشته می شود که اجازه حرکت آزاد سیلندر را می دهد. در بالای هر سیلندر، برای هدایت کابل کج خلال، یک شفت وجود دارد.

(7) .Spuds

جاروبرقی توسط نوسان متناوب جرقه ها منتقل می شود. سیلندرهای هیدرولیکی توسط سیلندر هیدرولیکی برداشته می شوند.

(8). سیستم هیدرولیک

تمام اجزاء جز پمپ های غربال هیدرولیکی از طریق نیروگاه های هیدرولیکی به کار می روند. پمپ های هیدرولیک به وسیله موتور کمکی (هیدرولیک) هدایت می شوند. واحد اعدام هیدرولیک به شرح زیر است: درایو برش برش، درایو نردبان وینچ، درایو جانبی سمت، سیلندر مکش.

Hot Tags: چین 18 اینچ هیدرولیک کانال حفاری مکش تجهیزات، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، با کیفیت بالا، خرید
محصولات مرتبط