رده محصول

صفحه اصلی > محصولات > هوندر علف هرز آبجو > محتوای
تماس با ما

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: روستای Masong، Huanglou شهر Qingzhou شهر، استان شاندونگ چین

تماس با ما: وانگ بن / درک ژانگ

تلفن: + 86-536-3837236

فکس: + 86-536-3836888

تلفن همراه: + 86-18663633168 (وانگ بن)

+ 18678008299 86 (ژانگ درک)

E-mail:info@dredgerjulong.com

کفگیر سطل زباله

کفگیر زباله آبزی عمدتا به جمع آوری و نجات زباله های شناور مانند bamboos شاخه کیسه های زباله و غیره در مخزن و دریاچه ها و رودخانه ها و ساحل دریا استفاده می شود. در همان زمان آن می توانید خالی کردن

پارامترهای فنی

کفگیر زباله آبزی عمدتا به جمع آوری و نجات زباله های شناور مانند bamboos شاخه کیسه های زباله و غیره در مخزن و دریاچه ها و رودخانه ها و ساحل دریا استفاده می شود. در همان زمان آن زباله جمع آوری شده به طور خودکار به کشتی طراحی تجهیزات قابل بانک اسکله و کامیون های زباله خالی کردن می تواند.


کفگیر آبزی زباله طراحی dismountable روش adopts و می توانید آن را توسط کامیون ها و ظروف حمل. تمام قطعات توسط پیچ و مهره است که آسان به جمع آوری و حفظ ارتباط دارد. این کشتی توسط سیستم تمام هیدرولیک کنترل می شود و تمام جنبش می تواند در اتاق عمل از طریق دکمه های روی کنترل میز اداره می شود.


نوار نقاله جلو مجموعه را می توان با تجهیزات برش سریع است که می توانید برش شاخه های درخت، bamboos به قطعات برای افزایش ظرفیت بارگیری مجهز می شود.

Hot Tags: سطل زباله کفگیر شناور کفگیر سطل زباله سطل زباله آبزی شکارچی چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، کیفیت بالا، خرید
محصولات مرتبط