رده محصول

صفحه اصلی > محصولات > هوندر علف هرز آبجو > محتوای
تماس با ما

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: روستای Masong، Huanglou شهر Qingzhou شهر، استان شاندونگ چین

تماس با ما: وانگ بن / درک ژانگ

تلفن: + 86-536-3837236

فکس: + 86-536-3836888

تلفن همراه: + 86-18663633168 (وانگ بن)

+ 18678008299 86 (ژانگ درک)

E-mail:info@dredgerjulong.com

رفتگر تمساح علف هرز

رفتگر اتوماتیک علف هرز تمساح برای برش و جمع آوری علف هرز آبزی مانند تمساح در مخازن، رودخانه ها و دریاچه ها استفاده می شود. دستگاه آسان برای کارکرد راحت طراحی شده است. ب جمع آوری،

پارامترهای فنی

رفتگر اتوماتیک علف هرز تمساح برای برش و جمع آوری علف هرز آبزی مانند تمساح در مخازن، رودخانه ها و دریاچه ها استفاده می شود. دستگاه آسان برای کارکرد راحت طراحی شده است. همه جمع آوری، جوراب زنانه ساقه بلند و حمل و نقل دستگاه می تواند توسط یک مرد از طریق عامل کنترل میز به پایان رسید.


این کشتی توسط سیستم هیدرولیک کنترل می شود و تمام قطعات هیدرولیک آب بندی دستگاه را. روند کار به طور کامل با درخواست حفاظت از محیط زیست بدون نشت روغن و سر و صدا پذیرند٬.


دستگاه به طور گسترده ای کار می کند. آن نه تنها بزرگ می تواند تمیز و طولانی شناور زباله (مانند شاخه درخت، آب سنبل)، اما همچنین می تواند تمیز کوچکتر (مانند آلاینده های سفید، duckweed، کیسه های پلاستیکی، بطری خالی، برگ، و غیره.)


دستگاه به طور خودکار می تواند کامل همه جمع آوری، ماهیگیری، فیلتر و تخلیه کار. همه کار از راه دور می تواند در اتاق عمل کنترل می شود. بهره وری کار ماشین سی برابر حد تمیز کردن مردم است.


Hot Tags: رفتگر تمساح علف هرز علف هرز تمساح مجموعه کشتی، علف هرز تمساح تمیز کردن ماشین، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، کیفیت بالا، خرید
محصولات مرتبط